Svinsjögårds samfällighetsförening
  
 
 »   Nyheter
 »   Kalender
 »   Bildarkiv
 »   Styrelse/Kontakt
 »   Nyinflyttad
 »   Protokoll
 »   Trivselregler
 »   Vår samfällighet
 »   Länkar
 »   Blanketter
 »   Arbetsmöten
 »   Mark och sjö
 »   Bad och bastu
 »   Vatten
 »   Vägar
 »   Omnejden
 »   Karta
 »   Om webbplatsen
 »   Köp och sälj
 »   Annonser
 »   Startsidan

 »   Admin
  

Styrelse och tillsynsmän.


 Styrelse 2020 - 2021

Ordförande: Thomas Cosmo 

Gäddvägen 1

Tfn: 070 - 736 56 46

E-post: cosmo@alundafinans.se

  

  

Vice ordförande: Anne Hansson

Laxvägen 5

Tfn: 073-253 11 16

E-post: annehansson112@gmail.com

  

  

Sekreterare: Johan Friedner

Flundrevägen 19

Tfn: 0738 - 22 17 59

E-post: johanfriedner58@gmail.com

 

 

Kassör: John Mc Call

Gäddvägen 18,

Tfn: 070 - 731 09 22 

E-post: john.mccall@bambora.com

  

 

 

Ledamot: Kerstin Holmberg

Forellvägen 6

Tfn: 072-361 50 64

E-post: kerstin.holmberg52@gmail.com                  

 

 

Ledamot: Roberto Gonzalo

Ålvägen 13

Tfn: 070-359 32 00

E-post: roberto.gonzalo62@gmail.com

 

Suppleant: Asko Grön

Forellvägen 15

Tfn: 070-365 22 66

E-post: asko.gron@scania.com

 

 

Suppleant: Aina Swahn Hertzog

Laxvägen 15

Tfn: 070-767 70 23

E-post: aina.swahn@hotmail.com

 

 Tillsynsmän

Tillsyningsman för vatten: Anders Appelgren

Gäddvägen 8

Tfn: 0158- 122 05, 070-789 77 50

E-post: anders.appelgren@telia.com

 

Vice tillsyningsman för vatten: Vakant - anmäl intresse till styrelsen.

 

Tillsyningsman för mark och sjö: Fredrik Nylén

Abborrvägen 3

070-440 35 45

E-post: fredricusrex@hotmail.com

 

Tillsyningsman för bastu: Asko Grön

Forellvägen 15

070-365 22 66

E-post: asko.gron@scania.com

 

Tillsyningsman för vägnätet: Anders Loos

Ålvägen 7

072-587 05 44

E-post: anders@inrc.se

 

 

 

 

 

 

     Oktober 2020
V Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
40   1234
41567891011
4212131415161718
4319202122232425
44262728293031

 Nyheter

  • Protokoll
från styrelsemötet 26...
(2020-09-29)

  • Protokoll
från styrelsemötet de...
(2020-08-18)

  • Protokoll
från styrelsemötet 5/...
(2020-07-15)


Webbplatsen baserad på: FSY PLUS 2.1
© Wikinggruppen